SVÁTEK ESPORTU ZAČÍNÁ PRÁVĚ DNES

Dnes začíná na BVV Brněnském výstavišti 11. ročník Vodafone MČR v počítačových hrách v titulu Counter-Strike: Global Offensive. Tím završí sezónu, ve které se hráči utkávají o 1 milion korun. V pátek se pak přidají i pařani na mobilech. Začíná totiž 6. Samsung MČR v mobilních hrách, kde změří své síly hráči Brawl Stars a LoL: Wild Rift.

Největšími favority na titul ve hře CS:GO jsou SINNERS, jejichž League of Legends sekce před necelými dvěma týdny získala z Vodafone MČR zlaté medaile. Na příčky nejvyšší míří také týmy ENTERPRISE, eSuba, Dynamo Eclot a Entropiq Prague. V mobilních hrách se pohár z Brawl Stars pokusí obhájit tým Sampi.Tisport. Ve hře LoL: Wild Rift bude korunován historicky první šampion.

Doprovodný program

Těšit se můžete na vskutku různorodý program, který si nyní důkladně představíme, ať všichni víte, jak se naladit. Největší stánek expoziční části letošního MČR má obří Zóna Zdravého hráče České spořitelny. Velkou herní arénu, jako každoročně, nabídne společnost HAL3000, tentokrát přímo ve spolupráci s týmem Entropiq. Streamovat přímo z místa dorazí známé osobnosti jako CzechCloud, HaiseT a další zástupci programu Friends a Fellaz, kteří jistě předvedou parádní show. Jedním z největších lákadel bude stánek Arcane na motivy úspěšného stejnojmenného seriálu na Netflixu. Každý den se navíc bude losovat tombola o zajímavé ceny.

Všechny důležité zápasy budou k vidění na Twitch kanálech PLAYzone, facebookovém profilu Prima COOL a na HbbTV televizních stanic Prima. Rádio Spin je mediální partnerem obou turnajů.

Vstupenky jsou k dostání ZDE

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.